Курси малювання онлайн

анабель
Відправлено 3 місяці, 3 тижні тому в розділ ОСББ, переглянуто 97 раз(-ів)

Маю запитання до досвідчених батьків і не тільки. Мій синочок останнім часом палко захопився малюванням, і я б хотіла його у цьому підтримати. Можливо, хтось може порекомендувати якісь надійні онлайн-курси для дітей, де вони могли б навчитися основам малювання, розбиратися у фарбах та техніках? Хочеться, аби курс був зрозумілий для дитини і водночас цікавий, з можливістю особистого взаємодії з викладачем.

Кількість коментарів: 1
  • себастьян
    3 місяці, 3 тижні тому

    З власного досвіду можу порекомендувати вам звернути увагу на онлайн школу Хамелеон https://www.chameleon.kh.ua/ . Це дійсно чудове місце, де діти можуть не тільки навчитися базовим технікам малювання, але й розвинути свої творчі здібності. Викладачі тут — професіонали своєї справи, які вміють знаходити підхід до кожної дитини. Онлайн-формат курсів дозволяє дітям відчувати себе комфортно в домашній обстановці, але при цьому зберігає високий рівень взаємодії з викладачем. Курси включають в себе різноманітні завдання, що сприяють розвитку уяви та креативності. Також, Хамелеон пропонує батькам детальні звіти про прогрес їхніх дітей, що є величезним плюсом. Я переконаний, що вашому синові сподобається навчання в цій школі, а ви побачите справжнє творче відродження вашої дитини.

Додати коментар
Форум
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь, щоб залишити коментар!

Розділи
ОСББ

тут обговорюємо питання щодо створення та роботи ОСББ