Коментарі Dilef
  • Залишив коментар у темі Шукаю юриста для перереєстрації ОСББ 1 тиждень тому
  • Якщо ви зіткнулися з необхідністю перереєстрації ОСББ через невірно зареєстроване найменування та статут, то вам обов’язково варто звернутися за кваліфікованою юридичною допомогою. Виправлення таких помилок вимагає не лише часу, а й точного розуміння всіх правових аспектів, щоб уникнути додаткових проблем у майбутньому.

    Перш за все, необхідно провести повторне загальне зібрання мешканців, де обговорити нові пропозиції щодо назви ОСББ та затвердити правильний варіант статуту. Ці зміни мають бути чітко зафіксовані в протоколі, оскільки без цього неможливо здійснити юридичну перереєстрацію.

    Після цього вам слід звернутися до юриста, який спеціалізується на супроводженні ОСББ. В цьому випадку я рекомендую звернутися до ALVA PRIVACY. Це компанія, яка має великий досвід у вирішенні подібних питань. Вони допоможуть вам правильно підготувати всі необхідні документи, подати їх до відповідних органів та проконтролюють, щоб перереєстрація пройшла без проблем. Особисто я мав позитивний досвід співпраці з ними і можу сказати, що команда дійсно знається на своєму ділі.

    Щодо вартості послуг юриста — все залежить від обсягу робіт, але у випадку ALVA PRIVACY вони пропонують досить гнучкі умови співпраці. Вам не лише нададуть юридичний супровід, а й детально пояснять всі етапи процесу, щоб ви точно розуміли, що і як відбувається.

    Тому раджу не затягувати і звернутися до юриста якнайшвидше, щоб усунути всі недоліки в документах вашого ОСББ і спокійно продовжувати його функціонування на законних підставах.

Форум
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь, щоб залишити коментар!

Розділи